dozadu duben 2018 dopředu
Po 230
Út 10 
St 11 
Čt  
 27 
So 2128 
Ne81529 
Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
Informační systém
ZŠ a MŠ Bělá pod Pradědem,
© Ing. Vojtěch Dorňák

Zájmové útvary

Pondělí
Domácí příprava
Vedoucí:Alena Neugebauerová
Čas:13:00 - 15:00
Určen:Všem
Náplň:Domácí příprava probíhá každý den. Buď od 13:00 - 14:00 nebo od 14:00 do 15:00. Vždy odpoledne, dle domluvy s žáky. Žáci mají možnost si domácí práci na další dny připravit a vyzkoušet ve škole.
Florbal (míčové hry) - 1.stupeň ŠD
Vedoucí:Barbora Janíčková
Čas:13:30 - 14:30
Určen:Žáci 1. stupně,ŠD
Náplň:Základy florbalové hry, míčové hry.
Hra na džembe - Džembíci
Vedoucí:Ludmila Dorňáková
Čas:14:00 - 16:00
Určen:Všem
Náplň:Aktivní muzikoterapeutická relaxace.
Internetová odpoledne
Vedoucí:Daniel Ambrož
Čas:14:00 - 15:00
Určen:Žákům 2. až 9. třídy
Náplň:Žákům budou k dispozici počítače v počítačové učebně připojené k internetu, které mohou využívat podle vlastních potřeb k přípravě na vyučování nebo pro zábavu. Zájemci se zde mohou dozvědět něco nového nejen z oblasti internetu, ale i jiných oblastí informatiky.
Přírodovědné vzdělávání
Vedoucí:Kateřina Kadláčová
Čas:14:00 - 15:00
Určen:Pro žáky druhého stupně
Náplň: Žáci se připravují na soutěž Zlatý list, účastní se Přírodovědné korespondenční soutěže, pracují s přírodninami, učí se tvořit trvalé preparáty
basketbal
Vedoucí:Irena Rudolfová
Čas:14:30 - 16:00
Určen:I. stupeň
Náplň: vede pan Karel Richter
basketbal
Vedoucí:Irena Rudolfová
Čas:16:00 - 17:30
Určen:6.-9. ročník
Náplň: vede pan Karel Richter
Úterý
Kroužek Paličkování
Vedoucí:Marie Grešáková
Čas:07:00 - 07:45
Určen:žákům 1 až 9
Náplň: získání základů řemesla, trénování jemné motoriky, začít a dokončit práci,komunikace,...
Ohebné tělíčko
Vedoucí:Lenka Cacková
Čas:14:00 - 15:00
Určen:žákům 1. - 5.třídy zapsaných v
Náplň: Pohybové hry, balanční a koordinační cviky na protažení celého těla
Středa
Florbal 2. stupeň
Vedoucí:Barbora Janíčková
Čas:07:00 - 07:45
Určen:Žáci 2. stupně
Náplň:Zdokonalovaní florbalové hry a vlastních dovedností
Vystřihovánky
Vedoucí:Lenka Cacková
Čas:07:00 - 07:45
Určen:žákům 2. - 9.třídy zapsaných v
Náplň: Rozvoj jemné motoriky,estetického cítění,soustředění ,manipulace s nůžkama a papíren formátu A4(pokročilí), A3(začátečníci).
Sportovní hry 1-3
Vedoucí:Kamil Doležal
Čas:11:45 - 12:45
Určen:Žáci 1. až 3. třídy
Náplň: Hry a troška cvičení.
Logopedické docvičování
Vedoucí:Eva Kučáková
Čas:12:15 - 13:15
Určen:1., 2. roč.
Náplň:Docvičování problémových hlásek; gymnastika mluvidel, logopedické hry
Doučování z angličtiny pro 7. ročník
Vedoucí:Anděla Wolfová
Čas:14:00 - 14:45
Určen:7. třída
Náplň: Procvičování a upevňování učiva
Fotbal - benjamínci
Vedoucí:Ondřej Zykmund
Čas:14:00 - 15:00
Určen:Žáci 2. - 5. třídy
Náplň: Základy futsalu (obdoba halové kopané). Pozor! Z důvodu kapacity tělocvičny pro efektivní cvičení - max 20 žáků.
Kroužek Paličkování
Vedoucí:Marie Grešáková
Čas:14:00 - 15:30
Určen:žákům 1 až 9
Náplň: základy řemesla,začít a dokončit práci,komunikace,...
Florbal - starší žáci
Vedoucí:Ondřej Zykmund
Čas:15:00 - 16:00
Určen:Žáci 8. - 9. třídy
Náplň: Zdokonalení florbalových základů.
Čtvrtek
Doučování Čj
Vedoucí:Kamil Doležal
Čas:07:00 - 07:45
Určen:žáci 8. třídy
Náplň: Opakování a procvičování učiva.
Počítače
Vedoucí:Lenka Cacková
Čas:07:00 - 07:45
Určen:žákům 2. - 9.třídy zapsaných Š
Náplň: Práce na počítači, vyhledávání informací a hraní her
Doučování z Anglického jazyky
Vedoucí:Barbora Hejtmánková
Čas:12:45 - 13:45
Určen:žáci 5. třídy
Náplň:procvičení a upevnění učiva
Keramika - ŠD
Vedoucí:Barbora Janíčková
Čas:13:00 - 14:30
Určen:Žáci - navštěvující ŠD (od 2.
Náplň:Práce s keramickou hlínou
Školní časopis
Vedoucí:Kamil Doležal
Čas:14:00 - 15:00
Určen:Žáci 2. stupně
Náplň: Tvorba časopisu, práce s PC.
Pátek
ZPĚV - Běláčci
Vedoucí:Vlasta Ťulpíková
Čas:13:00 - 13:45
Určen:1.-6. ROČNÍK
Náplň: nácvik a zpěv písní různých žánrů, příprava vystoupení apod.
Florbal - mladší žákyně
Vedoucí:Ondřej Zykmund
Čas:13:00 - 14:00
Určen:Žákyně 6. - 7. tříd
Náplň:Florbalové základy.
Knižní klub
Vedoucí:Ludmila Dorňáková
Čas:14:00 - 15:30
Určen:Všem žákům
Náplň: Rozvoj čtenářské gramotnosti.
Mladí hasiči
Vedoucí:Eva Kučáková
Čas:14:00 - 16:00
Určen:1. - 9. roč.
Náplň: Hasičský sport - manipulace a použití hasičského nářadí, uzlování, zdravověda, hasičská technika, topografie, střelba ze vzduchovek.

puntikZpětpuntik