dozadu říjen 2018 dopředu
Po29
51926

Informace výchovné poradkyně

PŘIHLÁŠKY NA SŠ NA ŠKOLNÍ ROK 2019-2020 ODESÍLÁ ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE ŽÁKA DO 1. 3. 2019 ŘEDITELI STŘEDNÍ ŠKOLY.

POKUD SE ŽÁK HLÁSÍ NA UMĚLECKÝ OBOR NEBO KONZERVATOŘ, ODESÍLÁ ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE PŘIHLÁŠKU DO 30. 11. 2018

PEDAGOGICKO PSYCHOLOGICKÁ PORADNA JESENÍK - 584 411 829

ZÁPISOVÝ LÍSTEK

Zápisový lístek (dále ZL) vydává základní škola žákovi. Žák podepisuje převzetí ZL s daným evidenčním číslem. Při ztrátě nebo znehodnocení může základní škola vydat druhý ZL pouze rodiči žáka a to na základě písemné žádosti. Při další ztrátě nebo znehodnocení lze získat ZL na krajském úřadě.

ZL posíláte na střední školu, na kterou byl žák přijat, a to do 10ti dnů ode dne vyhlášení přijetí. Přijetí žáka na SŠ oznamuje ředitel SŠ vyvěšením ve SŠ a na internetových stránkách SŠ. Už není povinnost písemného sdělení. Pouze nepřijetí je povinen ředitel SŠ sdělit písemně.

ZL lze ze SŠ "vzít zpět" pouze v případě, že se žák dostal na jinou školu na odvolání.

(Je-li něco nejasného, kontaktujte mě Informační systém - sekce zprávy. R. Palzerová)

Konzultační hodiny:

středa 14:00 - 15:00, nebo dle telefonické dohody

Konzultaci je možné poskytnout prostřednictvím Informačního systému školy.