dozadu duben 2019 dopředu
Po2229
So2027

Březen, 2019
Jesenická liga ve stolním tenise

31. 3. 2019

Od letošního školního roku funguje na naší škole kroužek stolního tenisu pro žáky 1. stupně, který vede pan Emil Svoboda. Protože koření všech sportů je porovnání s konkurencí, tak se naše škola zapojila do okresní ligy základních škol ve stolním tenise. Přihlásili jsme družstvo chlapců, 4. – 5. tříd. Hrálo se na třech turnajích, kde se hráči dané kategorie utkávali systémem každý s každým. Nejlepšího výsledku dosáhl Jakub Hradil z páté třídy, který skončil na celkovém druhém místě. Na celkovém čtvrtém, rovněž výborném, skončil Jožka Dostál. Děkujeme všem klukům, kteří bojovali za naši školu a také panu trenérovi Svobodovi, který kluky na turnajích doprovázel!

Reprezentovali: Hradil, Dostál, Žák, Havrila (5. třída), Gajdošík (4. třída).

Zapsal: Zykmund