dozadu duben 2019 dopředu

Leden, 2019
IKAP - Exkurze

30. 1. 2019

Dnes se vybraní žáci zúčastnili v rámci projektu IKAP exkurze do dvou firem zaměřených na zpracování kovů. Nejdříve žáci zavítali do haly firmy Konradt s.r.o., kde si mohli na vlastní oči prohlédnout profesionální práci s obráběcími CNC stroji. Poté se přesunuli do České Vsi, kde byli pozváni do firmy Řetězárna a.s. Zde si vyslechli něco o historii podniku, stejně jako technilogii zpracování kovu na řetězy. Následně si prošli několik hal, kde mohli nahlédnout do pracovního procesu firmy. Žáci si odnesli nejen mnoho zajímavých a nových zážitků a poznatků, ale také malý suvenýr v podobě nepoužitého článku řetězu.

D.A.