dozadu červen 2019 dopředu

Prosinec, 2018
Krajské finále ve florbalu, mladší žákyně

4. 12. 2018 - 5. 12. 2018

V loňském roce se nám podařilo přes okresní florbalovou konkurenci přejít v obou chlapeckých kategoriích. Letos naše škola dokázala navázat na loňský úspěch v podobě postupu mladších žákyň. Krajské kolo se konalo v Přerově.

Krajské finále bereme vždy jako velký svátek. A abychom si naši euforii užili ještě více, rozhodli jsme se na tento turnaj odcestovat již o den dříve. Ubytovali jsme se v Domu dětí a mládeže v Olomouci, které leží v centru města. Využili jsme předvánoční čas k návštěvě vyhlášených olomouckých vánočních trhů, které nám vdechly úžasnou předvánoční atmosféru. Protože jsme s kolegou Danielem Ambrožem absolvovali výlet s dvacítkou mladých slečen, nemohli jsme jim také upřít nákupní shon v Šantovce.

Druhý den jsme v ranních hodinách odcestovali do Přerova k florbalovému turnaji. Na krajském kole si právo postupu vybojovali vždy vítězové jednotlivých okresů. V systému „každý s každým“ děvčata vybojovala po dvou vítězstvích a dvou porážkách vynikající třetí místo v rámci Olomouckého kraje, za což jim patří velké poděkování! V odpoledních hodinách jsme unaveni, ale plni zážitků a dojmů přijeli na vlakové nádraží do Jeseníku s cennou trofejí.

Zykmund, Ambrož