dozadu červen 2019 dopředu

Když potkáte ježky

14. 11. 2018

-"Jdou většinou pěšky, nožičky maličký a tělíčka těžký " Oblíbenou písničku zpívaly děti ze třídy Veverek už od rána. Čekal na ně totiž výlet za jejich kamarádem ježkem Pepou. Děti si v předcházejícím období o ježkovi četly, zpívaly, vyráběly ježčí divadlo a dramatizovaly příběhy z ježčí  knihy. Také si při výrobě ježka procvičily jestli už umí uvázat provázek na uzlík smiley. Dnes měly děti za úkol ježka najít a zkontrolovat, jestli se připravil na zimu.  A ježčí výprava se nám  zdařila cheeky , děti ježkovi pomohly zahrabat se do listí a zazpívaly mu písničku. Na zpáteční cestě do školky jsme viděly spoustu zajímavých věcí - pole s řepou ( někteří si ji spletli s mrkví ), veverčino doupátko, ovce, krávy, koně . My se ale  máme , že žijeme v tak zajímavé vesnici a kraji smiley.

I. Kolbabová