dozadu červen 2019 dopředu

Výlet turistického kroužku č. 3

10. 11. 2018

V sobotu 10. listopadu jsme s turistickým kroužkem navštívili naučnou stezku Pasák. Sraz byl na vlakovém nádraží, ze kterého jsme společně jeli vlakem do Branné. Šli jsme na skály, ze kterých byl krásný rozhled. Pak jsme se tešili na trubičky, které jsme si mohli koupit v cíli, ale tak nějak jsme to nestihli :( . Paní učitelka si totiž na mapě vyhledala Branná místo vlakové nádraží :),takže jsme museli běžet, protože jsme měli zpoždění. Nakonec to všechno dobře dopadlo a vlak jsme stihli :) . Potom jsme se všichni společně vrátili do Jeseníku na nádraží, kde byl rozchod.

Míša Blaho, VI. tř.

Učitelský deník, hvězdné datum 1011: Kdybychom se cestou necourali a po celou dobu sledovali turistické značky, nemuseli jsme si cca 2 km zajít a cestou na vlakové nádraží divočit s indiánským během :). Ale jinak – jeden z našich nejpovedenějších výletů. :)

B. Jan