dozadu listopad 2018 dopředu
St 14

Pradědův sad

7. 11. 2018 - 9. 11. 2018

Děd Praděd ví, že děti z naší školky mají rády samé zdravé potraviny smiley,  taky zeleninu a zvláště ovoce. Proto nám poslal ze svého sadu malé stromečky, abychom si je zasadili na naší zahradě a zkusili si vypěstovat jablíčka a švestky. A tak si děti zahrály na sadaře. Učily se používat motyku, rýč, lopatu i zahradní kolečka. Dozvěděly se, že takový malý stromeček,  k tomu aby rostl a plodil, potřebuje pohnojenou půdu a hodně vody. A taky nesmíme zapomínat na sluníčko, oporu proti větru a hodně naší péče. Snad jsme vše zvládli a naše stromečky budou krásně růst a dávat nám ovoce. Děkujeme ti, Děde Praděde cheeky!

Kolektiv MŠ