dozadu březen 2019 dopředu

Říjen, 2018
3. místo na OK v minikopané

4. 10. 2018

Okresní kolo v minikopané starších žáků

Velkého úspěchu dosáhlo družstvo našich chlapců na okresním kole v minikopané. V Jeseníku na umělé trávě za účasti devíti základních obsadili solidní 3. místo! Nejprve jsme se ve skupině utkali s týmy Žulové a Lipové. V obou dvou utkání jsme brali bod za remízu 2:2, respektive 1:1. Ze skupiny jsme postoupili do čtvrtfinále, kde nás čekal tým Mikulovic. V zápase jsme opět došli k remízovému stavu, což v této fázi turnaje znamenalo rozřešení v podobě pokutových kopů. Zde jsme byli úspěšní a postoupili do semifinále. V boji o celkové vítězství se nám postavil největší favorit – Supíkovice. Ve vyrovnaném zápase jsme nezklamali. Těsně před koncem se soupeři podařilo vsítit vítězný gól na 2:1, který nás odsunul do boje o bronzové umístění. V něm jsme si spravili chuť a s přehledem porazili tým České Vsi. Děkuji za předvedenou hru, vystupování a celkovou reprezentaci školy na této sportovní akci!

Reprezentovali: Malysa, Kružík, Dobiáš, Oprchal, Planý Sam., Richter, Metzner, Lapčík, Ondrejkovič a Planý Seb.

Zykmund