dozadu leden 2019 dopředu

Říjen, 2018
Výlet na státní hrad Bouzov

20. 10. 2018

V sobotu ráno jsme se rozloučili s rodiči a vyjeli směrem na  státní hrad Bouzov. Cesta nám uběhla velmi rychle. Po příjezdu jsme se před prohlídkou s Ohnivcem posilnili a mohli jsme vyjít. Byla to krásná, naučná a veselá prohlídka,byli jsme i pasování a dostali rytířský glejt na památku. Po prohlídce jsme měli velký hlad a tak nám pani vychovatelky koupily teplé hranolky, jelikož nás čekal další naučný program. Vydali jsme se do Historického areálu, kde mají největšího Trojského koně. Zde jsme si prohlídli i výstavu středověkých zbraní a z části vyplnili pracovní listy. Nakoupili jsme suvenýry a hurá domů, kde na nás čekali rodiče. Část výdajů bylo hrazeno z projektu Šablony II.

vychovatelky ŠD