dozadu leden 2019 dopředu

Říjen, 2018
Den se zvířecími miláčky

8. 10. 2018

V pondělí proběhl v páté třídě "zvířecí den" Tedy, ne že by se děti chovaly jako zvířata, ale mohly si do školy přinést nebo přivést své domácí mazlíčky. A tak se nám ve třídě sešli dva králíci, jedno morče, dvě želvičky, čtyři pejsci, pakobylka, strašilka a venku nás při poslední hodině vítal zlatý retrívr a novofunlandský pes. Hned ráno jsme měli milou návštěvu a to paní Vrbovou, která přivedla svoji fenku, která prošla canisterapeutickým výcvikem. Děkujeme za zajímavé povídání i ukázku výcviku. Poté si také všichni páníčkové své mazlíčky představili a krátce o nich pohovořili.  Společně jsme si slíbili, že si tento příjemný den ještě zopakujeme na konci školního roku.

V. Ťulpíková, K. Odrášková