dozadu říjen 2018 dopředu

Květen, 2018
Proč jít na EMKO?

15. 5. 2018

V úterý 15.5. se šest našich žáků z osmé třídy vypravilo v rámci projektu "Místní akční plán rozvoje vzdělávání ORP Jeseník" na SOŠ a SOU strojírenské a stavební v Jeseníku.

Zábavnou formou soutěže jsme se seznámili s učebními obory. Nejenže jsme si zkusili práci s počítačem a programem na rýsování, někteří z nás si dokonce něco sami vyrobili - plechovou krabičku, otvírák, štítek s vlastním jménem. Nejvíce překvapila děvčata, která se na rozdíl od mládenců nebála vše si vyzkoušet (a třeba s kladivem předváděla pravé divy).

Soutěž jsme s přehledem nevyhráli, ale o to asi ani nešlo. Bonbóny jsme dostali všichni.

KD